Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesunutí složky ,,AppData"

Ahoj všem, mám trochu problém z místem na SSD disku. Všechny složky jako jsou ,,dokumenty, obrázky, stažené souboru, plocha" mám nastavené na jiný disk. Když jsme teď ale projížděl to SSDčko, tak jsem si všiml, že tam mam poměrně velikou složku s názvem ,,AppData", ve složce uživatele. Nepřišel jsem na to, zda se tato složka dá taky nějak přesunout a zároveň nastavit, jako ty složky co jsem psal. Je to vůbec nějak technicky možné? Na Google jsem nic nenašel :( Předem moc díky za radu.

Takýto úkon dokáže výhradne platený SW, lebo realokovať systémové zložky predstavuje brutálny zásah vykonaných zmien veškerých zápisov a zmien v kľúčoch Registrov, súboroch ini, zmena GUI, MUI,

http://www.funduc.com/app_mover.htm

Crack pre appmover.exe ti nedám.

Ak chceš vyčistiť bordel o desiatky GiB Windows7/10, stiahni si free zipku, číňana: Dism++ lišta Options - Expert mode.

Každou systémovou složku lze přemístit a to bez zásahu do registrů a pod. Pro její kopírování je nejjednodušší použít příkazový řádek, spuštěný ze záchranného média a vytvoření linku ze systémového disku.
Během takové operace je třeba bedlivě sledovat označení (písmena) disků, odkud a kam kopírujeme! Windows totiž po bootu ze záchranného média zázračně žonglují s písmeny disků.
Nevýhodu to má v tom, že Windows komplikují vytvoření bitové kopie z takto "nalinkovaných" odkazů. Na př. chce zahrnout do bitové kopie celý disk, na který jsou profily přesunuty...

Příklad:
xcopy /e /k /o /h /b c:\users d:\users
Tímto příkazem překopírujete data z disku C na disk D (původní data na disku C zůstanou)
Nyní pokud máme data přesunuté, je potřeba původní složku c:\Users smazat nebo přejmenovat. Smazání provedeme příkazem:
rd /s c:\users
V závěru vytvoříme link, který bude ukazovat na nové umístění, například na zmíněný disk D:\Users. To zajistíme příkazem:
mklink /d c:\users d:\users