Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbne zapinanie PC

Ahojte,
uz asi 2 roky mi blblo zapinanie PC. Teda ked som zapol PC, tak zasvietili kontrolky, PC sa vypol a hned ja zapol a fungoval normalne. Kedze som sa rozhodol to riesit, tak som skusil vymenit baterku na maticnej, no to som robit nemal. Teraz pc sa zapne, vypne, zapne, vypne a proste je to nekonecne slucka. Ak vytiahnem RAMku a ho zapnem, tak ide tak ako isiel predtym, zapne sa, vypne sa a hned na to zapne a bezi. Ak zalozim RAM naspat, tak opat sa po zapnuti vypne, znova zapne a fici dalej. Ak PC potom normalne vypnem a znovu zapnem tak uz zas nastane ta nekonecna slucka startov a vypinania.

Neviete v com by mohol byt problem ?

PC: i7 3770K,
ASUS P8Z77-V LX2/ Intel Z77/ LGA1155/ 4xDDR3 1600MHz/ VGA/ ATX
KINGSTON HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (Kit of 2) XMP X2 Grey Series
SEASONIC zdroj 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/ 80PLUS Gold
ASUS nVIDIA GTX760-DC2OC-2GD5/ PCI-E/ 2GB DDR5/ DP/ HDMI/ DVI/ active

Dakujem

vdaka za tip, vyskusal som to aj bez grafickej karty aj spustit pc cez piny, ale vysledok je rovnaky, zacne sa ta slucka. Zas potom musim spravit reset cmos aby sa spamatal, kym ho nevypnem bezi uplne normalne .. uz fakt tomu nechapem