Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP elitebook nestartuje, jenom blikne klávesnice

Ahoj, chtěla bych se zeptat na problém, se kterým se potýká kolegyně. Má nový HP elitebook 850, počítač normálně běžel do dneška. Při pokusu o zapnutí jen blikne podsvícená klávesnice a jinak noťas nereaguje.
Snažily jsme se o nabytí, ale ani po 2h v nabíječce žádná změna. Baterie nelze vyjmout pro nás neprofesionály...

Neví někdo, co by mohl být za problém?
Děkuji

Mi.sa neni registrovany uzivatel, takze ji neprijde informace, ze jsi se po 3letech zeptal.
Predpokladam, ze Mi.sa pravidelne na poradnu nechodi, chodi na poradnu pouze 1x za uhersky rok,
kdyz ma PC problem.
Tobe doporucuju : najdi si na youtube navod na rozebrani tveho notebooku.
Staci zadat neco jako "nazev tveho modelu notebooku" disassembly.
Nazev najdes treba na fakture.
A ve videjku by te mela zajimat pasaz s odpojenim baterie.
Proste odpoj baterii a znova ji zapoj.

nepíšeš kterou generaci hp850 máš - pro tipnutí, jestli se oprava vyplatí, nebo ne.
pokud je vadný měnič napájení na základní desce, servis hp to bude řešit nejspíš výměnou té desky a to se u starších ntb nevyplatí.

protože u vás doma nefunguje vyhledávač, udělal jsem to za tebe:
https://www.pocitacovapohotovost.cz/servis-notebooku-hradec-kralove.html
http://www.abax.cz/cz/notebook-servis-hp-pardubice-a-hradec-kralove/
dohodneš si ohodnocení opravy a cenovou nabídku, jestli dává smysl. (oprava nemůže stát tolik co srovnatelný repasovaný notebuk)

záchranu dat si můžeš udělat sám ve stoláku nebo u známého: podle toho, jestli je tam m.2 disk nebo ssd.