Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složka "Worl" - co to je ?

Zdravim, teď jsem narazil na divnou složku, neví někdo, co to muže byt?

Dole dávám screen souborů, a v texťákách se píše toto od zhora dolů, 1 soubor je 1 ten řádek dole.

"Logging initialized."
"[0823/143609.374:ERROR:browser_gpu_channel_host_factory.cc(120)] Failed to launch GPU process."
"[0824/152922.053:ERROR:browser_gpu_channel_host_factory.cc(120)] Failed to launch GPU process."

Díky za link, pročetl jsem to, ale moc moudrej z toho nejsem, a nejsem si vědom žebych něco instaloval nebo dělal něco s Chromem.

Co se týče toho přesunutí - ať už to chcu přesunou myší, nebo pravym a "odeslat" tak se vždycky jen vytvoří zástupce nebo novej soubor. Mám to zkusit smazat nebo to ignorovat? Žádný problémy zatím nepozoruju.