Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade

Dobrý den mám PC HP Pavilion 570-p021nc chtěl bych upgradovat grafiku jde to do tohohle PC ? A tenhle zdroj má 180 W a potřebuju na např. gtx 1050 aspon 400 W tak kdyžtak nějaký zdroj který by seděl díky :)

jak už ti jednou psali: změř si rozměry toho zdroje, když ho máš před sebou.
velkosériové firmy (a hp zvláště) s oblibou nahrazují standardní atx zdroje vlastními konstrukcemi - uvidíš to podle rozměrů zdroje a podle jeho výstupních kabelů.

edit: oh shit, ty máš fak tento procesor: "Intel Pentium G4560"?
a jakou grafiku si k tomu kancelářskému krámu představuješ?
tos dostal zadarmo, nebo jsi tu firemní blbost kupoval za vlastní prachy domů?