Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet na FB do 100 Eur

Zdravím poradnu, prosím vás mohol by niekto poradiť nejaký lacný tablet najlepšie do 100 Eur na ktorom by išiel Facebook pekne svižne bez sekania alebo mrznutia. Je jedno aká značka, len nech sa dá v pohode surfovať po internete a hlavne nech fičí FB. Chcel by som ho darovať mame (nenáročný užívatel). Ďakujem vopred.

Proč? Mám třetím rokem Yogu (mno mám... anektovala manželka :-)) a lepší tablet bys hledal těžko. Výdrž jak sviň (když nepaříš, klidně týden na jedno nabití), naprosto dokonale vychytaný stojánek (kdo neviděl, nepochopí). Akorát to rozlišení mohlo být větší. Jinak super kousek. Ale do sto éček snad jen nějakou čorku z bazaru.