Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nakupy na Gearbeste a Banggood

Chcem kupit Xiamo drona a niekolko SK stranok ponuka sluny zlavovy kupon (70 eur) na tychto 2 obchodoch.
Verim beznym obchodm, verim Aliexpresu, ale tieto dva obchody nepoznam a uz som pocul/cital vselico.
Je to sice "len" 400 eurovy dron, ale pre istotu sa pytam, ci mate skusenosti s nakupmi na tyhcto portaloch.

gearbest funguje. když se česká pošta úplně vykašlala na dodání a odeslala to zpět do číny, nabídli kompenzaci. funguje řešení problémů v angličtině.
mívají občas reklamu na diit, nejsou úplně neznámí.
platím tam paypal, nevěřím cizím obchodům co po mě chtějí platební kartu.