Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook pro seniorku

Dobrý den. Prosím poraďte mi jaký koupit notebook do 9000.- Kč
Je to pro seniorku a má tento finanční limit. Používán bude jen na internet, fota (bez úprav), případně puštění filmu.
Vím, že za tyto peníze to bude opruz, ale snad se dá koupit něco použitelného. V této kategorii mi ujel vlak, tak mi prosím poraďte.
Ještě poznámka - nechce repas. Děkuji.

vždyť na tom displeji prd vidí, to mi plyšová hlava nebere.

za mě právě toto řeší nějaký mini repas ... https://www.incomputer.cz/dell-optiplex-3020m-usff2
samozřejmě je doporučen nákup ssd a naklonování původního hdd na něj. (to platí ale i pro nový levný ntb)

a teoreticky ještě aio, ale u nich opatrně, staré atomové mají tragický výkon.

nebo staříkům vadí pořádná klávesnice a mají obsesi ji furt schovávat (zaklapnout v ntb)?