Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s internetem, pravděpodobně DNS

Zdravím,
včera jsem spustil PC a zjistil, že mi nefunguje internet. Na televizi funguje, na mobilu taky, ale na druhém mobilu, na PC a na NTB nefunguje. Nefunguje ani kabel, ani wifi. Vypadá to, že je problém s DNS, protože když si změním z automatického získávání na DNS 8.8.8.8, internet normálně funguje. Kde by mohl být problém? Díky za odpovědi.

Na routri dnsko mat nastavene nemusis, pretoze ak urcis klientovi ine bude to na routri ignorovat. Inak sa nastavuje v polozke dns vacsinou.
Pouzivat dns providera nema ziaden vyznam, ja napriklad u kazdeho zakaznika nastavujem google a opendns na router, ktory robi dhcp, takze vo vysledku ma kazdy klient nakoniec tieto dve dnska.