Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VSync lockne CS:GO na 60fps.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Kamarád má problém, kdy při zapnutém VSync ve hře CS:GO se mu FPS uzamknou na 60. Při vypnutém VSync mu fps drží stabilně cca 200 fps. Neví někdo co s tím? Má připojený monitor do notebooku, přes který hraje... může to mít na to vliv ? Já nemám notebook ale normálně PC bednu a při zapnutém VSync mi vše jede v pohodě. Předem díky za každou radu.

Pokud mas 60Hz monitor a bezi ti to na 200FPS, tak bud nemas VSync zapnuty nebo ti to nastaveni VSyncu z nejakeho duvodu nefunguje a tedy neni zapnuty, ikdyby jsi ho mel zatrzeny. Chyba by byla u tebe, tvuj kamos to ma OK. Pokud chce hrat take na 200FPS, tak musi VSync nastavit na OFF.

POZOR! Nastaveni hry lze prepsat v nastaveni grafiky, takze pokud mas ve hre zapnuty VSync na ON a na grafice mas nastaveno VSync OFF, tak je vypnuty. Zkontroluj si to.