Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní notebook

Zdravím , chci si koupit nějaký levnejší herní notebook ale potřebuji pomoct našel jsem Asus TUF gaming fx505DD
s parametry
AMD Ryzen 5 3550H
RAM 8GB DDR4
NVIDIA GeForce GTX 1050 3GB
SSD 256GB

Chtěl bych vedět jestli to něco utahne a po případě co ? nechci hrát naročné hry nějak hodím sem menší seznam :)

League of Legend
Overwatch
Apex
minecraft
WoW
Left 4 death
jako přiklad asi stačí

předem díky za odpovedi a pomoc :)

Děkuji ale tohle mi moc nepomohlo nejsem zase někdo kdo by tomu rozuměl pořádně proto žadam o radu tady od lidí co jse v tom vyznají

potřebuji řict nejlepé vašimi slovy jestli ten počítač je dostačujicí nebo je to špatná koupě :)

ale i tak dekuji :)

To nejsou chytré kecy, postnul ti stránku kde zjistíš, jak je na tom grafika v tvém vybraném notebooku. Když na té stránce sjedeš dolů, jsou tam otestované nějaké hry, je tam nastavení grafiky (detaily), rozlišení a FPS, podle toho poznáš jestli to je hratelné či nikoliv. Podívej se na tu stránku, podívej se na hry co tě zajímají a dívej se na rozlišení 1920x1080, a když se podíváš na FPS a bude tam více jak 30, tak to bude hratelné. 30 FPS je minimum, čím více tím lépe.

League Legends - nastavení Ultra - rozlišení 1920x1020 - 146 FPS = v pohodě hratelné
Apex Legends - nastavení Ultra - rozlišení 1920x1080 - 32-35 FPS = je to na hraně, takže budeš muset ubrat na nastavení a hrát třeba na střední detaily.