Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype vytvorenie mena

Čaute vedel by mi niekto vytvoriť konto na Skype kde budem mať za live: svoju prezývku ? Veľmi by som to potreboval ak niekto vie nech napíše viem sa aj dohodnúť ďakujem za odpovede .

Pokiaľ si už mal konto - máš ho tam i teraz. Len si spomenúť na prihlasovacie údaje (ale to asi bude problém, že?).
Kontá pod účtom M$ sa rušia zrušením účtu, ale kontá, ktoré sa vytvorili predtým, než to (Skype) prevzal M$ - tie sú tam naveky, pokiaľ nepožiadaš osobne o zrušenie.

Ja konto mám aj prihlasovacie údaje všetko proste len som chcel zmeniť v Skype prezývku ... Je normálne meno a pod tím je live : prezývka ...kedysi sa to dalo tak že keď sa registrovalo cez email tak tam sa dalo napr: live:martin36 .... No len teraz keď sa chcem zaregistrovať cez email tak v Skype mám len takéto čísla live: cid382929)22 ....atď ..... Jednoducho pod Skype menom krstné priezvisko je používateľské meno live a to chcem.tam mať svoje podľa seba ... Prikladám aj prílohu že čo chcem zmeniť ...keď som mal Skype raz mal som tam pekne svoju prezývku