Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena mého PC

Dobrý den, kupuji nový PC stavěný na procesoru 3600 a na grafice 2060 a chtěl bych prodat svůj aktuální pc můžete prosím poradit za kolik by se dal prodat? PC starý 5 let. Grafika stará 2 + roky. Děkuji
GeForce GTX1060 3 GB - Záruka do 13.4.2020
Intel Core i5-4460
Kingston HyperX 2x4GB RAM 1600MHz
COOLER Gelid Solution Tanquillo
MB MSI B85-G41
Zalman Z1
Seasonic Energy Knight SS-500ET T36

Nevidím tam pevný disk, je to komplet nebo ne ?

Zkusil bych to prodat za 3000 grafika a 3500 deska+procesor+ram, skříň + zdroj 800. Podívej se na ceny na aukru. Ber to orientačně. Dal bych aukro, cena kup teď a měsíc to točil, pak slevnil.

Pokud tam máš disk myslím, že v celku stejně neprodáš za víc jak 8tisíc.