Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vam na serveru nejak spatne cas?

Tak nejak posledni dobou zaznamenavam podobne veci tady na poradne:
[time.png]

Zkousel jsem, zdali nejsou vynnikem me hodiny, ale co hodinu se synchronizuji a pri vsech moznych webovych i newebovych ( budik rizeny signalem ) pokusech jsem dosel k zaveru, ze jdou skutecne presne.

Nejde vam na serveru nejak spatne cas?

JEZIS!!!! Ja tam napsal tvrdy??? ::) Jezis, ja se hanbou propadam, to je ale OSTUDA!!
Vsem se velmi omlouvam za jizvy na dusi.

No moment, tam se nepisou dve NN? Tak prinejmensim jeste do nedavna psalo :-(.

No moment, tam se nepisou dve NN?

Nepíšou a IMHO nikdy nepsaly ;-) Možná si to pleteš se slovy vinna (dívka je vinna) nebo všichni jsou vinni. V dalších slovech je to takto: chlapec je vinen, lidi mají vinu, podezřelý je nevinen , manželka zavražděného je nevinná, neboť nemá vinu, platí presumpce neviny. Obdobně - jsem povinna (něco udělat), ty jsi povinen (dát si pivo) ;-) nebo mám povinnost k rodině.
Jojo, krásná čeština :-p

Edit:

deník,ceník

Ano, deník, ale denně nebo každodenně. Ceník, ale cenný náklad, cennosti.