Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon Behringer C-1U - problém s připojením

Zdravím,
dnes mi přišel zcela nový mikrofon Behringer C-1U. Zapojil jsem ho tedy do PC ale následně jsem zjistil, že přestal fungovat veškerý zvuk, mikrofon byl však v PC detekován a jím přijímané zvuky též. Potažmo jsem v nastavení zvuku zjistil, že je mikrofon dán jakožto vstupní i výstupní zařízení. Problémem se však stalo to, že po přenastavení výstupního zařízení (resp. mé sluchátka) mikrofon sice zvuk detekoval, ale nebyl ho schopen nijak přenášet (např. při nahrávání či hovoru přes různé programy). K tomu také sluchátka nefungovala a zvuk z např. přehrávaných videí hrál místo do sluchátek přímo z PC.
Netuším, zda-li je to podstatné ale můj operační systém je Windows 10.
Možná by mohlo jít o problém ohledně USB, zvukové karty nebo něčeho takového.. Nejsem schopen si nijak pomoci tak píši sem, tudíž děkuji za jakékoliv odezvy :)

Je to externí USB zvukovka. Tzn. musíš to všechno správně nakonfigurovat (určitě má svůj "firemní" ovladač). Tedy jako vstup využít tu externí zvukovku a jako výstup tu stávající (taky s "firemním" ovladačem) v PC.