Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Starej šrot s Win 8.1 inštaluje KB2999226 už cez 6 hodín.

MS -.- Jeden známy potreboval preinštalovať Windows a jaksi tu zamrzla aktualizácia, neviem čo s tým robiť.

Neinstalujem Visual Studio, ale Office si vyžiadal nainštalovanie tejto aktualizácie. Skúšam to cez Samostatný inštalátor, cez WSUS, i tú blbosť z MS fóra som skúšal: https://social.msdn.microsoft.com/Forums/sqlserver/en-US/1969e78b-f2cd-4d6a-97d4-a378e613d0ba/installation-gets-stuck-on-update-for-microsoft-windows-kb2999226?forum=vssetup

Ale prd! LO nepotrebuje nejaké MS aktualizácie. Tie potrebuje OPERAČNÝ SYSTÉM!!!
Takže netrep voloviny. LO má vlastný aktualizačný server a aktualizuje samotnú aplikáciu, ale nie cez službu WSUS.
Okrem toho: KB2999226 je pre W Vista 64-bit, W Server 2008.
https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=2999226
Ak chceš inštalovať - stiahni si samoinštalačný súbor aktualizácie z toho Katalógu služby a inštaluj. Je to omnoho rýchlejšie, ako využívať WSUS.