Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit ve Win10 program na User účtu

Zdar,

mam ve Windows 10 problem, ze mam programy MSI Afterburner a OO Defrag a ty potrebuji ke spusteni prava administratora, ale uzivatel je jen User. Jde nejak udelat, aby se to pod Userem spustilo.

Driv jsem to na Windows resil pres planovac uloh a tam dal spustit pro libovolneho uzivatele s nejvyssimi opravnenimi, ale tohle mi tady udelat nejde, takze je nejaka cesta, jak z toho ven?

já nad tím hloubal, jestli jde vytvořit pomocný admošský účet pro runas a pomocí policies mu povolit jen určité aplikace (whitelist). ale googlit se mi to nechtělo.
tuším že přesně toto uměl "rodinný účet" ve windows, dalo pak docela práci se toho zla zbavit.

jestli je to pro dítě, taky mě udivuje že ještě nemá ssd a že věříš na defragmentaci. ale třeba má 2tb her, které neustále obměnuje a maže, protože to je přece smysl života.