Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém pri inštalácii Skype

Dobrý deň, rád by som si doma nainštaloval Skype pre firmy Basic, pri inštalácii sa vyskytol problém a nedal sa mi nainštalovať, bola tam pripomienka, že mám odinštalovať Microsoft Office a inštaláciu spustiť znovu... Technické údaje o počítači: [i][b]OS Windows 7 Profesional Service Pack 1, Procesor: Pentium Dual-Core CPU E5800, 3,20 GHz, RAM: 4 GB, 64 bit OS, v počítači nieje nainštalovaný Office, len MS Starter verzie[/i][/b]. Chcem sa opýtať, či je možné na môj počítač nainštalovať Skype pre firmy Basic, prípadne, či si mám do počítača nainštalovať ešte niečo iné a potom to pôjde? Vopred ďakujem za odpoveď. Mrko

v počítači nieje nainštalovaný Office, len MS Starter verzie

MS Starter verze říkáš Office Starter nebo čemu? Co to doopravdy hlásí?

The stand-alone Skype for Business client lets Microsoft Office 365 users run a current version of Skype for Business alongside of different versions of Microsoft Office products. For example, you could run Microsoft Office 2013 alongside Skype for Business.

https://support.microsoft.com/en-us/help/3139711/how-to-install-the-skype-for-business-basic-stand-alone-client