Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluetooth typ dongle BT403 a WIN10 verze 1903

Už řeším další věc mám tento bluetooth dongle BT403 CI-479 na desktopu na kterém mám WIN10 verze 1903 ,cesta směrem mobil -PC funguje ale opačně ne ,já vím že to málokdy využiji přenos s PC na mobil ale mě to pořád nedá spát.Na PC není ani nabídka poslat přes bluetooth při stisku pravého tlačítka myši na nějaký soubor díky

Jednou jsem taky bojoval s bt adaptér když jsem k němu chtěl připojit bezdrátový reproduktor sentinel. Pomohlo mi přeinstalování bluetooth ovladačů. Zkus se podívat jestli máš naisntalované správné k tomu adaptéru. Jian ku adaptéru píšou podporu pouze pro win8 a 8.1, ale nemyslím si že by to byl ten problém.