Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nebyl zjištěn signál v monitoru, ale PC běží

Zdravím, dneska jsem ráno zapínala PC jako tradičně, bohužel po zapnutí nenaskočil monitor, ale počítač hučí stejně jako vždy. Zkusila jsem zapojit jiný monitor, furt žádný signál, zkusila jsem jiný kabel.. furt nic.. monitor jsem zapojila do ntb a funguje bez problému, tak jsem rozebrala PC odpojila Grafickou kartu konektory z monitoru jsem zapojila do VGA nebo HDMI.. mám na to přepojky a ani integrovaná grafika nereagovala furt černá obrazovka.. zkusila jsem i typy na internetu odpojit kabel od zdroje a zmacknout power tlacitko na minutu a furt nic.. zkusila jsem restartovat monitor a furt nic.. zkusila jsem grafickou kartu táty a taky nic, ale na jeho pc funguje.. zkusila jsem vyjmout RAM a pustit bez ní, že podle rad to má pípat kdyby byl problém, ale v tom se nevyznám.. už si nevím rady v čem by mohl být problém. Při načítání PC mi nebliká vůbec diodka u power tlačítka, že by ten pc nějak chroustal, při zapojení klávesnice svítí, ale svetylka nad caps lock numlock atd nefungujou.. takže jestli tu je někdo kdo se v tom vyzná a potvrdil by mi v čem je problém byla bych moc vděčná

mám na to přepojky a ani integrovaná grafika nereagovala furt černá obrazovka..

Kdyz jsi zkousela ten integrovany graficky chip (IGP), ta neznama graficka karta byla na zakladni desce nebo byla vysunuta ? Jestli ano, nastavovala / upresnila jsi vystup v rozhrani BIOS, ze ches video vystup na IGP ?
TiP ~ Jestli ti pojede IGP, tak zkus graficku kartu zapojit v jiném PCIexpress slotu. Jestli grafika funguje v jiném PC, zkontroluj, otestuj funkctnost zdroje.
* Mensi restart / obnoveni nastaveni BIOSu tomu také neuskodi.

Nvidia gtx 950 2g teď už známá karta, byla odpojena když jsem zkoušela integrovanou. Do biosu jsem se nedostala protože nemam obraz jelikož to nejde, na internetu se pise vsude že staci odpojit dedikovanou grafiku aby se automaticky aktivovala integrovaná, nad zdrojem jsem ještě nepřemýšlela, že by byl problém podívám se na to a grafiku zkusim v jiným PC

svetylka nad caps lock numlock atd nefungujou

klávesnice funguje z USB, z napájení 5V
větráky, vysouvání cd mechaniky je z 12V, taky vibrace disku po roztočení.

pokud se dá pučit jiný zdroj, mohl by se pc aspoň rozběhnout, klidně i bez pcie grafiky.
když nepomůže, je to deska. po vyndání ram má funkční deska varovně pípat.

Zítra budu mít zdroj na vyzkoušení a po vyndání RAM nic nepípá na to musím mít prej beepreprák co mi bylo řečeno, ale svítí mi u operační paměti Ez debug LED u které jsem se dočetla, že právě znároňuje problém který taky můze směřovat buď na zdroj nebo na desku.. ale jelikož jsem včera večer s tátou rozebírala zdroj a bylo to plný prachu a vlasů, který ani nevim jak se tam dostali tak snad to je jen zdrojem, jelikož táta elektrikar si vsiml asi propadlé baterky ve zdroji a ještě něčeho, tak uvidím po vyzkoušení zdroje. ?