Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nie som robot na skolskom internete

Mam problem na jednej skole...maju klasicke vdsl pripojenie a pravdepodobne z dovodu, ze za jednou ip je kopec pc ich Google neustale obtazuje s dokazovanim, ze nie si roboti.
Cize klasika zapnete si Google, nejake vyhladavanie a skor ako zacne nieco robit musite dokazat z obrazkov, ze nie ste robot...niekedy aj viackrat po sebe.
Da sa s tym nieco robit?
Nemam pocit, zeby mali na skole zavirene pc, aspon nie podla trafficu.

Podle mě se s tím dá dělat jediné - nepoužívat google
Horší je, že tenhle mor se dostal už i na rezervace jízdenek u Jančury a na další místa. Ale neni potřeba se s tím nějak zatěžovat, bavím se občas tím, že zaškrtávám nesmysly a projde to taky. Nějak jsem nepátral po tom, proč se to někdy objevuje, někdy ne, někdy stačí zaškrtnout, jindy je potřeba obrázkovat...