Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbnutí myší i klávesnic

Ahoj, poslední dobou zaznamenávám rozblbnutí fungování myší i klávesnic na více PC. Všechny mají společné jedno - windows 7, 2 ze 3 nejsou připojeny do netu ani aktualizovány, jsou různých konfigurací a různého stáří. Přesto téměř synchronně začaly blbnout myši a klávesnice. Např. nejde numlock ani zapnout nebo shift. Nebo myši tahá, jakoby udělal něco co jsem ještě nekliknul apod.
Prostě práce je zněmožněna, výměna HW pomáhá jen dočasně, pak zase začíná blbnout.

Napadá mě taková otázka: Zaznamenal jste podobné problémy v posledním čase někdo také? Není to nějaké kurvítko windows na podporu rozšíření win 10, kde jsem nic takového nezaznamenal? Nevěřím moc tomu, že by se to "náhodou" pokazilo takto v krátkém čase na 3 PC zároveň a to samozřejmě těch s win7.

mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Najlepšie v núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru AdwCleaner
https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner
Všetko čo nájde odstráňte.

4. Najlepšie v núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: https://www.malwarebytes.org/
Všetko čo nájde odstráňte.

==========================================
ak doteraz nič nepomohlo:

5. Vložte inštalačné DVD a vykonajte opravu systémových súborov:
- Windows - Štart - Spustiť (ako správca) a vypísať sfc /scannow
- ENTER
https://support.microsoft.com/cs-cz/kb/929833