Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem miniprehravac youtube laguje pri prepojeni pc s tv

ahoj, mam takyto problem, pri prepojeni notebooku asus(win 10) s tv(hisense h55u7a) spustim youtube na notebooku, na tv appku, dam pripojit na tv, normalne ma spoji, vyberiem nieco, pusti sa video v normalnom okne, vyskoci prehravac na notebooku, pomocou ktoreho ovladam na tv hlasitost, dole moznosti posuvat cas videa spolu s obrazom, ikona pripojenia na tv, miniprehravac, ved to poznate
problem nastane, ked ale dam miniprehravac, napriklad, ked nieco pozeram a chcem si pozriet zatial nieco ine, miniprehravac je v rohu, ako nahle pustim nejake video na miniprehravaci a chcem ho dostat do normalneho okna na stranke videa, zostane miniprehravac navrchu a prekryva funkcie prehravaca v normalnom okne na stranke obsahu, ktory pozeram, proste miniprehravac nezmizne, ale sa zvacsi do normalneho okna, nemozem nic, ani vypnut spojenie s tv, iba play a pause, nejde ani zmensit, ked kliknem na ikonu v rohu, funguje len klavesova stratka i, ak chcem aby to znova islo v tom okne normalne, musim dat novu kartu youtube, prihlasit sa k tv(hoci na povodnej karte stale som) a potom to ise zas dovtedy, pokym nedam miniprehravac
vsetko islo ok, az dnes tomu odrazu preplo, skusam som: restart ntb, restart tv, odhlasenie a vymazanie pripojenia ntb z tv a znova pripojenie pomocou kodu na tv, nic nepomohlo, cez mobil android ide vsetko ok, vcera sa ntb aktualizoval, dnes cely den ok, az vecer to zacalo, neviem, ci je tam nejaky zadrhel, ale prepina aj notebooku, dakujem za rady :)

Pisal som to v noci do mobilu, tak mi snad prepacis. Citat sa to da, este by som doplnil, ze to robi na vsetkych prehliadacoch a aj ked tv nieje pripojena, proste akonahle dam miniprehravac, pustim na nom nieco a chcem ho prepnut na normalny, tak sa sice zvacsi, ale funkcie nejdu, proste cudny lag
Dakujem za rady