Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SkypeBridge.exe-chybná kopie

po aktualizaci win.10 a po následném vrácení se zpět, jelikož se mi po aktualizaci neotvírali Fotky, mi naskočila tabulka uprostřed obrazovky a nejde mi ji dát pryč. píše to foxloader x64 .dll není navržena na spuštění v systému wind. nebo obsahuje chybu-----mám se obrátit na správce systému nebo dodavatele softwaru s žádostí o pomoc. Kdo je prosím správce systému ?? stav chyby to píše 0xc000012f. Ty aktualizace aby čert vzal. vždycky potom něco nefunguje!!! Nevíte někdo prosím, jak se to dá odstranit ???Děkuji.

když máš administrárorská práva, správce systému jsi bohužel ty.

v nadpisu píšeš "SkypeBridge.exe" ... asi odinstalovat, a radši až po restartu nainstalovat aktuální verzi skype, pokud to k něčemu potřebuješ.

ke knihovně "foxloader x64.dll" se google znát nechce, musel bys ji opsat přesně.
máš v program files nějakou aplikaci od foxconn? proč? k čemu ji používáš? kompatibilita utilit výrobce hw s více verzemi systému bývá pochybná, je lepší je odinstalovat.

skype nepotřebuji ,nepoužívám vůbec. A aplikaci foxconn jestli mám ? ...No, vůbec nevím, jakou řečí na mě mluvíte :-D :-D nejsem odborník, jako vy :-D Zkrátka měla jsem win.10 chodilo hlášení o aktualizaci s tím, že se dá vrátit zpět, tak jsem aktual.spustila, ale to mi nešly otvírat Fotky, tak jsem to vrátila zpět a naskakuje mi ta otravná tabulka....když tak 10x zmáčknu křížek, tak potvora na chvíli, den zmizí. Ale ráno je tam zas......( píše se tam, že mám kontaktovat správce, takže sebe....hmmm, to je dobrý, ale jak :-D )......Děkuji Vám.

když tak 10x zmáčknu křížek, tak potvora na chvíli, den zmizí.

proti adware a spyware jednoduchý adwcleaner.
skypebridge.exe jsem považoval za součást skype. pro jistotu zkontrolovat v programech, jestli to tam nějaký samo nenainstaloval, vykopat to pryč. je možné, že s tím zacvičí už zmíněný adwcleaner.

...naskočila tabulka uprostřed obrazovky a nejde mi ji dát pryč. píše to foxloader x64 .dll

toto jsem myslel opsat přesně. podobný název google identifikuje do program files, ale když vidím velkoryse doplněné mezery ve jménu souboru, pochybuju že přesně takto vypadal.

fotky: když nejde otvírat jedna mnoha pokažených špatných aplikací windows...
- dá se ztrácet čas googlením oprav (nebo hledat která jiná konfliktní aplikace si vadně asociovala tento typ souborů)
- dá se zkusit opravit systém: cmd.exe jako správce, příkaz: sfc /scannow
- nejlepší bude najít si vlastní vyhovující aplikaci pro prohlížení / úpravu / konverzi fotek, třeba: xnview, irfan view, ...

Ahoj, já nic neklikám a dám tabulku aby nebyla vidět pod lištu. Při vypínání počítače jí však musím vyklikat aby zmizela jinak nemohu vypnout počítač, Jesti něco s tím zjistíte pošlete mi prosím na email. klail.milan@email.cz.