Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s internetovým připojením u počítače

Dobrý den,
Už velmi dlouho mám takový problem s internet u pc. Vždy z ničeho nic přestane fungovat, nenacitaji se stránky v prohlížeči, ale některé hry přes aplikaci Steam fungují (avšak samotný steam ne) Jedine co pomůže je restart počítače. Internet v mobilu mi funguje bez problému, nemám tušení čím je to způsobeno.
Nějak moc se v tomhle nevyznám tak budu rad za každou radu.

Internet mám od O2.

Dva AV nainštalované súčasne v jednom OS, to dokáže jedine kúzelník alebo sám diaboľ. Bývávali časy ešte pri W95/98, že dôkladne zabezpečení, sľušní, poctiví, ÚVKSČ prevychovávaní, skomunizovaní občania v smrtnom strachu pred americkým, dekadentným, západným imperializmom, našvácali do Windows aj tri AV, aby boľi za vodou, spaľi sľadko, pred buržoáziou hroziaceho z nepriateľského Internetu, ochránení.