Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypadani wifi

z továrního nastavení aktualizuju windows (8.1) a ovladače, blbne mi ale wifina, pripojim se, chvili to jde, a pak naskočí status omezeno, pres kabel to jde, ruzne jsem zkousel to preinstalovvat a davat jiny verze ovladače ale zatím neúspěšně, nějaká rada? Děkuji

tovární nastavení znamená generické ovladače windows z doby první instalace systému.
fak není možné se připojit na síť jiným pc (nebo tímto notebukem) přes spolehlivý a rychlý kabel a stáhnout ovladače přímo od výrobce ntb, místo retardovaného čekání na ms aktualizace?
mimochodem automatickou aktualizaci ovladačů od ms doporučuju ihned zakázat.

o ostatních win aktualizacích si myslím své, nebudu se opakovat.

ovladače správně od výrobce ntb nebo co to máš, ale musí sedět i postup:

1. nejdřív se povinně instaluje chipset driver, pokud je ke stažení samostatně. (taky může být součástí ovladače integrované vga)
2. pak je lepší restart
3. u dalších ovladačů už na pořadí nezáleží, protože jsou fyzicky připojené do už nainstalovaného chipsetu, ale mezi sebou nemají žádnou závislost.