Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha systému na USB

Zdravím.
Urobil som zálohu systemu na USB v Aomei backupper.
Záloha sa úspešne zapísala.
Pripojil som prázdny sformátovaný HDD,nastavil boot z USB no stále čierna obrazovka s tým že to hodí do biosu,
A stále dokola.
Základná doska ASUS H81M-plus.Proste ked má začať prenos USB ,tak USB reaguje-bliká ale nevezme ho.
Viackrát som bol v Biose skúšal som nastavenia ,aj default,no nič nepomáha.Skutočne nechápem prečo to nejde.
Vedeli by ste poradiť?
Ď.

celý postup je nesmyslný. proč jsi rovnou neudělal klon disku na ten prázdný disk?

záloha ti dělá image disku, ale obnovený disk z toho může bootovat jedině tehdy, když do zálohy zahrneš pomocné oddíly windows + boot sektor, které normálně nevidíš -> správa disků / diskmgmt.msc
samotný image systémového disku bude mít velikost přes 10gb, a to bez toho, že bys měl jakékoliv další gigabajty souborů ve svém profilu.
když si vyrábíš bootovací flashku s aomei backupper (nebo acronis ti, funguje stejně), tu zálohu na boot flashku ve formátu fat32 nepřidáš.

měl by sis rozmyslet co všechno ta záloha obsahuje, kam to ukládáš, z čeho vlastně bootuješ a jak z toho média svou zálohu uvidíš.
boot médium aomei: https://www.aomeitech.com/pe-builder.html