Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vymazat hledání?

V některých webových stránkách občas něco hledám, používám nabídku "Hledání".
To slovo co hledám v tí stránce se mi pak trvale nabízí.
Je možné nějak jednoduše historii hledání promazat?
Zatím k promazávání používám CCleaner, ale ten to nevymaže (možná ho mám špatně nastavený).
Mám W XP.

[87973-hledat-jpg]

Řešení:

V prehliadači stačí shift + del, když máte kurzor nad danou položkou. CCleaner nepoužívajte.
Na vymazanie všetkých je možné v prehliadači kliknúť na vymazanie dát (skratka ctrl + shift + del) a zvoliť automatické vyplňovanie formulára (celé obdobie).

V prehliadači stačí shift + del, když máte kurzor nad danou položkou. CCleaner nepoužívajte.
Na vymazanie všetkých je možné v prehliadači kliknúť na vymazanie dát (skratka ctrl + shift + del) a zvoliť automatické vyplňovanie formulára (celé obdobie).