Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání hovorů-ACR

Zdravím a prosím o radu. V SAMSUNG Galaxy používám dlouho a jsem celkem spokojený - ACR nahrávání hovorů. Jenom mám teď problém dostat do apky zpět všechny nahrané hovory, které jsem musel přehrát do PC kvůli malé paměti a teď je chci dostat zpět. Nevím do kterého souboru v mobilu to mám přehrát. Poradí někdo? Díky

Do mobilu proto, jezdím po servisu a potřebuji mít hovory po ruce. Požadavky staré třeba i měsíc zpět.
Jde mně jenom o to, jak a kam to zkopírovat, protože když to uložím do zvoleného adresáře (cesty) v mobilu, tak to nejde. Asi se to musí uložit někam do sytému (Android). Zdravím, případné řešení po telefonu možné...

Problém je pořád v tom, že soubor, který mám v PC uložený zkopíruji do adresáře telefonu a v ACR zadám cestu, ale zkopírovaný soubor tam není...je možné, že se změnil formát v PC a telefon jej při zkopírování nepřečte? M4a...MP4