Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neoriginální tonery - srovnání s originálem (Activejet,teko,Abel vs HP)

Máte nějaké zkušenosti s tonery jiných značek prolaserovky HP? Jde mi o
- vydrz počet stran
- zda toner vůbec bude fungovat (to se mi ale stalo u originálu HP v zataveném černé pytli, že toner byl k ničemu, protože místo černé to tisklo světle šedou a běžná písmena (0.5mm silné čáry) byly neviditelné)
- kvalita tisku (zda není problém, např odlupování, šmouhy, nízká kvalita)

Přicházím do styku s tonery TEKO a originály. Tam i tam je občas nějaký špatný, u TEKO je to tak jeden z 50. Bez potíží vyreklamuji, ale trvá to. S běžnými tisky bez potíží, ale při tisku více než 20 obálek najednou se adresy loupaly. Při těch množstvích co bereme šlo domluvit, že nám tam dávali trochu lepší prach. Ale originál je originál, alespoň u tohoto použití, u originálu se neloupaly vůbec, i při tisku 50 obálek najednou. Chtěla se tady vlámat firma Abel, ale ve vzorku zkusmo vzatých 4 tonerů byly 2 vadné, a také se mazaly...

Sice nemám tonerovou tiskárnu ale i u inkousové tiskárny od HP jsem koupil hned neoriginální cartrige poté co došla ta originální v balení u PM Caroline. Dvakrát se mi stalo,že jejich cartige špatně tiskla, to stejné, co píšete. A hned mi cartrige vyměnili.