Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Box na HDD.

Dobrý den. Občas potřebuji k PC nebo NB připojit externí ,,velký" HDD nebo SSD. Jaký spolehlivý box s externím napájením doporučujete? Potřebuju aby tam šli připojit jak HDD, tak i SSD, samozřejmě že ne oba najednou. :-D Děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:

Dobrý den. Koupil jsem si tu dokovací stanici a na HDD jsem udělal zálohu, údajně je to i s bitovou kopí. To znamená že když ten disk dám do PC, (vyměním za ten původní s Wind.) tak mě Wind. normálně bude fungovat? nebo tu bitovou kopii musím udělat samostatně? Děkuji za odpověď.

Na hdd jsi udělal zálohu, ale nenapsal jsi čím. Slovo "údajně" beru jako přiznání, že vůbec netušíš, co jsi udělal.

pokud jsi použil zálohovací nástroje Windows, pak "bitová kopie" je sada souborů, které nejsou spustitelné, ale jedná se o zálohu. Tu můžeš rozbalit na čistý disk pomocí instalačního DVD Windows.

Děkuji za vysvětlení. Zálohu jsem udělal samozřejmě pomocí nástroje Windows (napsal jsem údajně protože to tam píšou :-) ) Takže když mě spadne systém, buď se pokusit o opravu tou kopií - zálohou, nebo znova nainstalovat Win, a použít kopii pro uvedení do posledního stavu. Je to tak?