Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Styloveni webu

Zdravim, nemuhu prijit proc mi IE 6 dela mezeru pri floatovani u balonu a mezi hlavnim mainem a levym mainem fczbk.cz , margin mam na 0 a u vsech jinych prohlizecu vetsich jak IE 6 to jde v pohode. Dale pruhledna *.png nejdou v IE6 a nize. Jde to nahradit necim jinym? Dekuji za rady.

budete to muset upravit zvlášt pto IE6, já mám 7 tak to nevidim ale třeba by pomohlo dát k elememtu co má okraje vlastnost =margin: to že je před tím = znamená že normální prohlížeče to ignorujou ale IE6 to vezme takže to vložíte až za vlastnost margin bez =

takto:

margin: 3px 2px 3px 5px;           // pro všechny prohlížeče
=margin: -3px 6px 2px 1px;         // pro IE6

px nastavíte tak aby to sedělo tohle se mi osvědčilo v UE pri špatném floatování

////

pruhledny *.png opravdu nejde ale dá se nahradit průhledným *.gif