Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání windowsu.

zdravím, měl jsem problém s hd, nešel windows.dokoupil jsem nový a nahrál systém a vse bylo v pořádku. dnes se mi na monitoru ukázali skvrny, jakoby byla grafika v kelu, tak jsem ji zkusil aktualizovat. po restartu pc zas tentýž problém s windowsem.. nechce naskocit ani se opravit, a nebavi mě bootovat win pořád dokola. nějaké rady? díky

Skvrny můžou být třeba kabelem, alespoň u HDMI se to stává (nedostatečné přenosové pásmo), stačí ubrat barvy (třeba jen 16 namísto 24 bitů) nebo rozlišení a je to v pořádku.
Taky myslím, že nějaký live linux by dal odpověď na to, co (ne)funguje, taky to tak dělám, když si windows postaví hlavu, tím neříkám, že to je zázračný lék, ale přinejmenším třeba vnitřní diagnostiku disku (SMART) windows bez dalších nástrojů neumí zobrazit.