Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Satelitní příjem, tv píše "zakódováno"

Nejsem u toho a nevím všechny podrobnosti, ale v případě potřeby je zjistím.

Sestra má problém, v týdnu jí přestaly fungovat některé TV programy přes satelit (snad Skylink). Nejde ČT1, ČT2, Nova, Prima a další, ale jde třeba Óčko nebo RTL. U těch co nejdou dostává info "zakódováno".

Zaplaceno podle všeho má (na 99%). Dříve prý s předstihem (nevím před čím) přijel známý a "něco pošteloval", zadal či nastavil a vše jelo dobře.

Dá se z tohoto popisu vydedukovat kde je problém? A jak ho vyřešit?

Díky!

Skylink vie aj na dialku upgradnut kartu na M7 verziu, ktora nechodi v univerzalnych citackach, cize v ziadnom TV. Je kludne mozne, ze si sa stal obetou upgradu na M7. M7 znamena, ze musis pouzit certifikovany prijimac, pripadne CI modul, ktory dokaze s kartou komunikovat.