Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta - zvýší výkon?

Chtěl by jsem se zeptat. Pokud má můj PC má 2 logické procesory zvýší mi grafická karta GIGABYTE GT 1030 OC 2G výkon na hry jako PUBG Fortnite Cs:go? Předem děkuji za odpověď.
Změna předmětu, původně: Grafická karta (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Je to dost mozne, ale nevime co mas za integrovanou grafiku, kdyz jsi nenapsal co za procesor mas.

GT 1030 sice neni zadny herni zazrak, ale vyjmenovane hry nejsou z hlediska grafiky moc narocne, takze by i tato grafika mela fungovat jakztakz dostacujicim zpusobem.