Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB pro kolegu

Kolega mi dnes volal že jeho postarší NTB už nějak nestihá a že chce nový.
Vybral si tenhle s tím že občas bude dělat na Photoshopu.
hp-255-g7-d5537873.htm
Já mu to rozmlouval že si má koupit stolní PC ale on to nechce.
Tak se poptám zda tento podle kancelářský NTB zvládne jeho požadavek bez toho aby se tím trápil.
Díky za info.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Nekolik let, to muze mit treba Skylakovy core i3, kde nejvetsi brzdou bude bezne v te dobe dodavany jediny disk HDD 5400ot. a protoze disk je vetsinou vymenitelny, tak muze proste dokoupit 500GB SSD + druhou RAM (v te dobe se do levnych notasu davalo bezne 4GB) a bude na pomalu stejnem vykonu jako by kupoval ten novy a jeste usetri.

Po mne akorat vcera chtel kolegyne zrychlit notas s Core2Duo, tak jsem rikal, ze jeji notas dokaze vyresit jen popelnice a at si laskave koupi novy. :-) Nicmene rozhodne zjisti, muze to byt, jak jsem psal a pak je zbytecne vyhazovat penize za novy notas a kupovat zase plecku. Ono to chce dneska aspon 16K na neco slusnejsiho.