Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizne mi heslo wifi

Mám problém který nyní popíšu. Školní notebook s Windows 7 připojený ke školní wifi. Chtěla jsem si opsat heslo, abych se mohla připojit mobilem. Ve vlastnostech připojení si otevřu kartu zabezpečení kde to heslo je s tečkama. Dám zobrazit a políčko se mi vymaže a nevidím nic. Co se děje? Jak to je nastaveno? Díky za pomoc.

Tak len dúfaj.... školské wifi siete sú ošetrené nielen heslom ale aj MAC adresou. To preto, aby sa im kadejakí **** nepripájali a nesurfovali pre svoje súkromné účely. A tvoj mobil má samozrejme (wifi) inú MAC adresu, ktorá v zozname povolených na 100% NEBUDE = nepripojí.