Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reset win 10

Zdravim, resetoval jsem win 10 do tovarniho nastaveni..vsechno probehlo v poradku a pri prvnim nastaveni ..kde je potreba klavesnice a mys..mi ani jedno nereaguje..pritom predtim normalne fungovali..jedna se o PC Dell Optilex 760. fakt uz nevim co s tim.

takže odpověď na první dva dotazy nemám čekat.

stáhni si .iso w10 a nainstaluj stejnou verzi w10 jako byla aktivovaná při koupi.
s programem rufus vytvoř instalační médium, zruš celý obsah současného disku (všechny oddíly), nainstaluj w10 načisto znovu.
a stáhni si ovladače od výrobce ... historický PC Dell Optilex 760 a win10, to jsou zas nápady.