Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po instalaci W7 nebootuje Fujitsu Lifebook S762

Dobrý den,

mám přeinstalovaný Lifebook S762 na W7 Pro x64 a po instalaci nenabootuje. Průběh instalace je bez chyb až do finálního zadání jména atd. a přihlášení. Při přihlašování se najednou "Vítejte" změní na "Vypínání" a pak už nenabootuje, jen neustále v cyklu probíhá post-restart-post-restart.
Předchozí systém bootoval normálně. Dokázal by mi někdo pomoci?

Děkuji

Nouzak nejde, dříve se stihne restartovat (napadlo mě, ze by to souviselo s biosem).
Zasekaný systém všelijakým bordelem, moc uživatelů + domény - reinstalace měla být cesta nejmenšího odporu. Oddíl pro obnovení tam z nějakého důvodu už nebyl.
Instalační médium vlastní + licence ze štítku z vany ntb.
Čistý disk, formátovaný instalačkou, klasika MBR.

m$ nepodporuje stažení oem.
nevím jestli ještě funguje, kdysi to bylo tu: https://www.heidoc.net/joomla/technology-science/microsoft/67-microsoft-windows-and-office-iso-download-tool
nebo z uložto, jestli někdo tvrdí, že má originál bez product key.

z jiných zdrojů: s integrovanými ovladači (ok) ale bohužel i se všemi zbytečnými a věčně opravovanými konfliktními updaty - takové radši ignoruju a jdu dál. (respektive instalačky W7 mám dávno stažené na nasce)

usb: w7 sp1 jde normálně instalovat na chipset řady 77 - ivy bridge. možná bych necpal myš do rozhraní usb3, ale mělo by to být jedno.

Mě k používání recovery dokopává lenost a navíc namám už tu chuť instalovat nové systémy. Mám nějaký program "Total Uninstall" - tím ten balast vyhážu a pořád mi to funguje, tak co. Pořád jsem jen homeAdmin, kterému nějaká ta Asus vychytávka nevadí ;-)

Jináč otázka na okraj: stáhl jsem tu instalačku Win7 Pro x64 pod nějakým číslem a mohu ji klidně použít i na jiný stroj s jiným číslem, je to tak? Já jen, abych si ji případně také uschoval.

Tak nainstalováno. Ovladače připraveny, tak to vypadá, že ještě chvíli poslouží. Asi mám nějakou vadnou instalačku. Na jednom stroji se mi zase objevila chyba, že při bootu to zůstalo viset na disk.SYS a nikdy se to nenabootovalo a to jsem zkoušel FIXMBR, automatickou opravu, reinstaly, ale nic nepomohlo.
Díky za pomoc Brtníku! Snad bude všechno ok.

Teď ještě po instalaci vyvstala jedna drobnost. Na tom notebooku je zepředu takový přepínač na spuštění WiFi a řekl bych, že i bluetooth. Ten přepínač to má ale za sebou a nereaguje, přičemž WiFi se mi podařilo zprovoznit tak, že je trvale puštěná, ale bluetooth ne a dokonce ho nevidím ani ve správci zařízení. Mám se sním rozloučit nebo by byla nějaká SW klička, jak ho také trvale pustit? Někteří výrobci mají svůj soft, kterým se dají tato zařízení ovládat - měl jsem to u HP a Aceru, ale tady patrně nic takového není.