Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr sluchátek?

Ahoj, vybírám si nějaký sluchátka (na uši) kolem těch 2000,- aby byli bezdrátové na bluetooth s tím, že by byla i možnost jack normálně připojit. Hodně jsem koukal po Sennheiser, ale vždy tam bylo něco co mi nevyhovovalo. Našel jsem tyto
Audio-Technica ATH-SR30BT jen nechápu proč výrobce uvádí nesmyslnou frekvenční odezvu 5-35000Hz???
Rád bych zkusil noise cancelling, ale to v téhle cenové kategorii asi nenajdu ?. Budu rád za nějaké tipy na sluchátka a tak.
Předem moc děkuji

K mobilu mi staci tyto:

https://www.czc.cz/lamax-elite-e-1-cerno-tyrkysova/207210/produkt

Zvuk povazuju za velice slusny na cenovku, ve ktere to je.

Noise cancelling je jina cenova:

https://www.czc.cz/bose-quietcomfort-35-ii-cerna/225495/produkt

Osobne bych to ale nepovazoval ven k mobilu za dobry napad, fakt nic z venku neslysis.

---

K PC na doma jsem poridil na kabelu:

https://www.czc.cz/logitech-g432-cerna/254224/produkt

Recenze na Alze, ano ta konstrukce je strasna, nicmene ac to vrze a zda se to byt pofiderni, tak je to pevne, navic se v tom da byt klidne cely den, netlaci usi vubec. Virtualni 7.1 pres dodavanou USB zvukovku je bozi, neveril jsem tomu, ze to muze byt dobre, ale na filmy a na hry je to fakt super.

Chci to primárně k PC jak na hry (už jen sem tam) tak i hudbu, ale i k mobilu. O jerní sluchátka už moc nestojím. Co se týče zvuku 7.1 tak jsem neslyšel nikdy moc dobrý recenze jak na internetu tak i od známých a není to zrovna věc co bych nějak potřeboval. Docela mě mrzí, že ten noise cancelling je tak drahý ? do autobusu by to byla ideálka. Mikrofon taktéž není potřeba takže asi tak ?

Jinak s noise cancelling mě hodně zaujaly Sony WH-XB900N i ta technologie Extra Bass. Ale 5000 už mi přijde hodně za sluchátka.

Chci to primárně k PC jak na hry (už jen sem tam) tak i hudbu, ale i k mobilu.

Hudba - hry, doma u PC - venku k mobilu, jsou to jine discipliny s jinymi pozadavky, idealni je mit dvoje sluchatka.

Ale jinak s tem vybranyma Audio-Technica nevidim vetsi problem, hlavne aby ti padly na hlavu, ale klidne bych je zkusil, pokud se ti libi.

To máš asi pravdu. K mobilu mám teď Sennheisers cx 3.00 a hrajou docela dobře, ale štve mě, že v buse už je musím docela zesilovat, abych si užil tu hudbu kvůli okolnímu hluku a chci nějak šetřit uši. K PC mám teď "herní" Yenkee Hornet, ale ty už dosluhují, mikrofon nefunguje, co chvíla hrajou na jedno ucho nebo vůbec a musím to štelovat nastavením hlasitosti. Každopádně díky moc.