Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet LTE

Zdravím pokud mám při hraní neustále packet loss kterej mi laguje hru jeto nehratelný cca polovinu hry to furt laguje ,....při objednávce mi bylo řečeno že budu mít rychlý internet na hraní bez vysokého pingu což není pravda ,takže jen taková hloupá otázka můžu stím otravovat poskytovatele aby to zlepšil?:....a pokud by se tak nestalo myslíte že lze odstoupit od smlouvy aniž bych něco platil při odchodu?....nevidím tenhle problém ve smlouvě a tak neví jestli to lze brát jako problém který by měl poskytovatel vyřešit .Takže jestli má cenu vůbec se o to pokoušet.

A ty ako študent nevyužívaš bezplatné cestovanie?

Áno, občas ale i tak sa stane:

"Už sa lístky zadarmo vypredali " ohlási týždeň pred odchodom vlaku týpka za okienkom. A ver mi, furt sa nejak vymlúvajú, a vykrúcajú z toho aj keby som im jasne tento odkaz na ich stránku zapichol do oka.

Odpoved znie nie, spokytovatel ti nazarucuje csovu odozvu na tebou oblubeny herny server. Ono sa kludne moze stat, ze iny server by si tie lagy nemal.
Ked si to zoberies logicky on za to rucit ani nemoze...ved packet putuje cez XY sieti, kde sa moze hocikde na chvilku zaseknut a toto nevie garantovat nikto na svete...proste akonahle opusti packet tvoju siet uz nad nim nemas kontrolu.

ale lte sítě nemají ping konkurenční k metalickým / optickým sítím. což je právě to, po čem nadšený pařan pase, jenže se nechá se oblbnout čísly pro download.

taky zjišťuju, že můj poskytovatel (riomedia) má poslední rok ping na vyliž. v jejich síti jim ještě funguje, ale pak to vypadá, že právě připojení do nixu mají snad pomocí místní wifiny. což mi zdejší technik nijak nespraví, pomůže jen změna poskytovatele.

no já ping mám vpohodě většinou okolo 30 ms podle hry ale furt mi svití ikonka packet loss a právě nevim jestli když stím budu otravovat poskytovatele jestli to musí vyřešit.Jako odstoupit od smlouvy bych mohl ale budu jim něco platit což se mě nechce ale zase na druhou stranu on by mi měl zařídit internet bezproblémový ne a když se mi zasekávají videa na twitchi,ve hře packet loss sem tam vypadne wifi ,tak by to měl spravit ne?