Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamena adapteru

ahoj, rad bych se poradil..

mam dva NTB. thinkpad t540p a thinkpad r61. t540p ma adapter kde je output 20V 3.25A a r61 ma output 20V 4.5A. mam prechodku. muzu s tou prechodkou pouzit adapter z r61 na t540p?

diky moc

Jistěže, to je jen maximální výkon zdroje. Maximální příkon notbóku je druhá věc (ale k překpavepní může přesáhnout i výkon výstupu zdroje)

čistě teoreticky se může stát, že pokud je výrobce fašoun, tak se bude snažit zamknout výkon notebooku* na nejnižší level..., pokud elektronika si usmyslí, že připojený adaptér nemá identifikační pin.

* konkrétně TDP Level Control na 1= nejnižší frekvence CPU. Ale implentace se míjí účinkem, protože to nelimituje GPU, které je schopné si vzít 20W tak jako tak.

**Navíc to jde snadno obejít, tím, že se adaptér připojí v režimu spánku... Nebo že se hodnota TDP level control ručně nastaví zpět na 2. Případně se odškrtně Disable Turbo.