Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ružový notebook

Dobrý deň,

dostal som za úlohu vybrať notebook pre 11-ročnú školáčku, počítač musí splňať hlavne tri podmienky :

1.musí mať ružovú farbu
2.v pohode si na ňom zahrať The Sims 4
3.Cena do 500 €

zatial čo som našiel tak jedine jedno Lenovo splňa požiadavky.(Acer neriešim)

vedeli by ste mi poradiť s výberom ?

Ďakujem , Martin

Koupil bych bílý a pohledal nějaký kryt na víko, fólie, anebo si je nechal na míru vyřezat - to jsem udělal já a stojí to pár desítek korun.

Jinak značku bych asi neřešil, neboť po dvou letech se mi začaly rozpadat 2 ntb. Asus, 2 Acery, 2 HP, 1 Fujitsu ;-) ... vše pořešil epoxid s kovovým plnidlem :-D

Nebo proste ruzovy spray :) A polepit flirtama ci jinyma trpititkama :) A obrazkama jednorozcu :) A nezapomenout to pred sprayovanim oblepit paskou, at se ti nedostane kam nechces, a po sprayovani ji stahnout driv, nez barva poradne zaschne.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-ab&tbm=isch&q=%2B%22hello+kitty%22+%2Bar-15&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwjW5ufgr-fkAhUJCxoKHY3mAysQkeECCDQoAA&biw=2492&bih=1328&dpr=1

Pouvažuj nad dotykovým displejem, pokud dcera třeba ráda kreslí. Lenovo má k notebooku ActivePen, není to kapacitní kopáč, ale tužka s tenkým hrotem. Dceři jsem něco podobného kupoval (takový ten, kde otočíš displej úplně záda).
Bral jsem zlatou, ale byl i rose gold.