Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čas a dátum sa vynulujú po zapnutí notebooku

Zdravým poradnu, mám menší problém s notebookom. Vždy keď ho zapnem tak sa mi vynuluje čas aj dátum a musím ho manuálne nastaviť. Skúšal som preskenovať so Superantispyware a Malwarebytes či tam neni nejaký vírus, niečo mi našlo a tri dni bol kľud, no potom sa to začalo odznova. Teraz už nepomáha ani sken. Neviete mi niečo poradiť? Ďakujem

Nevypínaj, nereštartuj PC, ale uspávaj OS Windows do RAM po nastavení času z časových serverov timework vo Windows. Ušetríš za CMOS pecku státisíce, ušetríš rozoberanie skrutiek zo spodku dekla mašiny.