Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formát - obnova notebooku

Dobrý den,
chci zformátovat noťas, Win 7, protože nejde spustit. Vždycky jen logo, pak jestli chci spustit normálním způsobem nebo opravou (nejde) a pak načítání windows.. a tak furt dokola.

Jde to nějak zformátovat, případně jak?

Děkuji, davoule

Jde nabootovat z USB? Pokud ano, tak z nej nabootovat a zformatovat ten disk. Mozna bude potreba prepsat partition table (MBR/GDP) a vytvorit novou ...

(Dostanes se do BIOSu/UEFI? Da se nejakou klavesou vynutit vyber bootovaciho disku?)