Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel Graf

Prosím o radu,
mám graf Příjmy Výdaje a Zůstatek a nechce mi to ukazovat ve spodním grafu Název daného sloupečku.

když to napíšu tak to ={"Příjmy"\"Výdaje"} tak to je v pohodě ale nemůžu tam dostat Zůstatek

a =SADA("DataGrafu";{"Příjmy"\"Výdaje"};Souhrn!$C$7:$C$8;1)

Můžete mi prosím poradit.

Děkuji

Tak počkej - furt píšeš o tom, že chceš do grafu dostat Zůstatek, ale v popisu ke grafu v tom přiloženém souboru píšeš, že chceš, aby to ukazovalo Výdaje - a přitom už je tam máš? :-? - viz https://ctrlv.cz/KGKz

A vůbec - proč ty popisky vypisuješ ručně? Proč manipuluješ se vzorcem SADA? Nic takovýho nepotřebuješ. Doporučuju vytvoři někde níže pomocnou oblast pro graf, kam si nataháš odkazy na data a do vedlejších buněk umístíš popisky - a je to.