Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ALT zkratky fungují, znaky ale ne

Dobrý den, z ničeho nic mi přestalo fungovat psaní znaků s levým altem, s pravým to pořád jde, ovšem zkratky jako alt+tab nebo alt+f4 stále fungují, ale pokud dám třeba alt +ů tak to nic neudělá

Právěžě jsem to teď zkoušel na notebooku abych se ujistil a funguje to tak, jak má. Studuji programování a potřebuju hodně psát <> a teď to bohužel nejde, pouze s grafickým altem.

edit: zkoušel jsem teď dělat stejné kroky na notebooku jako jsem udělal na počítači a už nefunguje ani na notebooku

právěže nechová, nedokážu napsat ani žádný znak spojený s altem, žadné symboly s altem nefungují, asi sem zmáčkl nějakou klávesovou zkratku omylem, která vypíná symboly nebo něco podobného, fakt netuším proč to nefunguje, ale te%d mi to nefunguje už ani na natebooku.