Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou UPS

Dobrý večer,
doporučí prosím někdo levnou a přesto kvalitní UPS? Při výpadku proudu chci aby se PC přepnul do stavu Hibernace.
Spotřeba PC +/- 350W
Od firmy CyberPower nechci žádnou. Jedna vydržela něco přes rok a po reklamaci přišla neopravená a s baterkou horší něž před reklamací. Druhá vydržela týden.

grafy u ups udávají výdrž, kolik minut vydrží při jakém zatížení. pro nějakých 10 minut odhaduju 500VA, ale radši se mrkni.
edit: třeba apc má doporučovací klikátko (nepíše jak dlouho drží): https://www.apc.com/shop/cz/cs/tools/ups_selector/home/load

ježíš, jsi mi připomněl, že mám v regálu už asi pár let eaton, ty baterky budou vypadat.
měnil jsem o fabrické dovolené obsah jedné délesloužící apc, kde dal kdosi jeden článek o něco slabší. nafouklá a prasklý obal.

Eaton, APC, Cyberpower....v tejto cenovej realcii je to tak jedno..vydrza 3,4 max 5 rokov a potom v lepsom pripade baterka v prdeli (nova stoji 80% ceny UPS) alebo odide elektronika.
Hlavne u APC je to celkom sklamanie.
Ale odisli mi aj pomerne drahe HP UPSky u zakaznika, prva odisla po roku, vymena za druhu, druha odisla za 4 roky a ta vymenena ju prezila len o par mesiacov.

APC už dávno není to co bývalo, i když se teď celkem snaží.
Eatony jsou celkem OK, i když taky mají "své dny" (a modelové řady, které stojí za prd). Nicméně Eaton, jako firma od elektrofochu, má poměrně dobré řešení elektroniky.
Sám mám doma už 7 let AEG. Originální baterky, jediné, co jsem měnil, byl vrčící ventilátor. Design a funkcionalita jak z dob krále klacka, ale funguje (v linuxu mám dohled přes NUT)