Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mail nejde odeslat a vrátí se.

Zdravím vas, mám problém se kterým si nevím rady. Používám na svém Macbooku základního mailového klienta od Applu, mám na něm svůj Gmail účet a svůj iCloud účet. Problém je v tom, že když chci odeslat mail z účtu iCloud na mail menších firem či lidí co mají vlastní domény, tak mi to vypíše tuto chybu (viz. obrázek). Pokud ten stejný mail odešlu z účtu Gmail (pořád ale z mailovéo klienta na Macu) tak se v pořádku doručí. Z chybové hlášky nejsem schopen nic vyčíst, v čem může být problém?Děkuji z rady

máš to tam všechno napsáno!

SMTP protokol je ukecaný až hamba!

Máš špatně nastaveného poštovního klienta, odesíláš poštu ze svého PC napřímo (nebo pomocí pofiderního poskytovatele), což je prasárna a zároveň je tvá IP zalistována jako dynamická, a tedy na odpovídajícím blacklistu.