Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Graficka karta (problem)

Ahoj, dneska sa mi zmenila moja hlavna grafika na grafiku ktora je na doske. Problem je v tom ze sa neda zmenit naspat. Nejde otvorit ani NVIDIA control panel. Posobi to tak ako keby moj pc nevnimal pripojenu grafiku. (grafika svieti ako vzdy aj chladice funguju)

Ako každý deň som večer zapol pc. Chcel som si zahrať Grand Theft Auto V ale bol tam update. Update som stiahol a zapol som hru. Keď som sa napojil do hry, hra mi bežala na 1-2 fps. Pozrel som sa čo je s grafikou. Namiesto mojej grafiky (rtx 2070) tam bola grafika od cpu (intel uhd 660). A tu nastáva problém... (neda sa zmenit , nic vobec nic, uz som zufaly)

Prepáčte chalani že som vás obral o čas. Ako ste mi napísali že kde je zapojený monitor, tak som ho mal zapojeny v doske a nie v grafike... este raz sorry a dakujem za pomoc (vcera som cistil pc a nerozmyslal som kde to mam pychut)